Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Welkom bij Hollandse Veiling Site

Dit is geen vergelijkingssite met artikelen die je voor een vastgesteld bedrag kunt kopen. Op deze veilingsite vind je meer dan 1.100 veilingartikelen. Welke artikelen dat zijn wordt vermeld in het keuzemenu Onder Maak uw keuze. Je kunt je bod uitbrengen op diverse artikelen, van Actieve uitstapjes naar Sauna’s.

Op zoek naar een goedkoop uitstapje

Wellicht ben je wel op zoek naar een goedkoop uitstapje. Je wilt bijvoorbeeld een dagje uit. Klik dan in het keuzemenu onder Maak uw keuze op Dagjes uit. Er verschijnt nu een eerste pagina met dagjes uit. Bezoek bijvoorbeeld een voetbalwedstrijd, een musical of een amusementspark. Ook jij vind hier waarschijnlijk een leuk dagje uit. Is de beschrijving onder de afbeelding niet helemaal leesbaar?. Klik dan op de afbeelding of op Meer info. Je kunt nu de hele omschrijving leen. Heb je behoefte aan nog meer info? Klik dan op meer info. Je komt dan terecht op de website van de aanbieder van het uitstapje.

Op zoek naar een goedkoop artikel

Je bent wellicht op zoek naar een goedkoop artikel. Op deze veilingsite vind je heel veel verschillende artikelen. Klik onder Maak uw keuze op producten. Er verschijnt een lange alfabetische lijst met allerlei producten, van audio tot zonnebrillen. Waarschijnlijk vind je hier het door jou gezochte product. Ben je bijvoorbeeld op zoek naar een gadget. Na het klikken op Gadgets verschijnt er een eerste pagina met gadgets in beeld.

Gebruik het zoekvenster

Snel en eenvoudig zoeken naar een bepaald uitstapje of naar een bepaald artikel? Maak dan zeker gebruik van het zoekvenster. Je weet dan snel of je op deze veilingsite een bod kunt doen op een door jou gewent uitstapje of op een door jou gewenst artikel. Je tikt in het zoekvenster bijvoorbeeld het woord dierentuin in. Je komt dan direct te weten of je op deze vergelijkingssite kunt bieden op uitstapjes naar de dierentuin.

Wellicht kun je je slag slaan

Op een veiling krijgt de hoogste bieder het door hem gewenste artikel. Dat geldt ook voor de artikelen op deze veilingsite. De hoogste bieder krijgt het door hem gewenste artikel. Je kunt goedkoop een bepaald artikel bemachtigen. Uiteraard moet je dan wel de hoogste bieder zijn, Ben je niet de hoogste bieder? Dan kom je niet in het bezit van het door jou gewenste artikel. Er is dus een onzekere factor. Je hebt de kans om goedkoop een artikel te bemachtigen. Het is echte niet zeker of dat daadwerkelijk lukt. Een ander kan immers de hoogste bieder blijken te zijn.

De werking van een veilingsite

Hoe werkt een veilingsite? Bij elk artikel staat een bedrag van een euro. Uiteraard is dat niet de prijs waarvoor je het artikel kunt aanschaffen. Wat is dan wel de prijs? De definitieve prijs staat pas vast als de hoogste bieder zijn bod heeft gedaan. Wil je bijvoorbeeld een bod uitbrengen op het dagje uit voor vier personen naar Avonturenpark Hellendoorn. Klik dan onder de omschrijving op Bezoek Aanbieder. Je komt dan terecht op de website van de aanbieder van dit uitje. Zowel de waarde van de tickets als het huidige bod worden vermeld. Er is ook een klok zichtbaar. Er kan bijvoorbeeld nog 12 minuten worden geboden. Wanneer moet je een bod uitbrengen? Beter nog even wachten. Breng een bod uit als de tijd bijna verstreken is en er nog niet meer geboden is dan je zelf bereid bent om te betalen. De tijd loopt langzaam terug naar O seconden. Pas na het verstrijken van de tijd weet je of jij het hoogste bod hebt gedaan.

Onze 8 meest bekeken artikelen

7 nachten op Franse of Belgische camping naar keuze

7 nachten op...

 
Prijs: € 1.00

Een weekje lekker op vakantie? Verblijf 7 nachten in Frankrijk of Belgiƫ op 1 van de 10 deelnemende campings. Er staat een compleet ingerichte...

Product infoBezoek Aanbieder
Overtocht naar Engeland met DFDS (auto + 9 p.)

Overtocht naar...

 
Prijs: € 1.00

Op vakantie in Engeland? Neem de ferry en laat je in maximaal 2 uurtjes naar de overkant varen. Zo kom je heerlijk ontspannen aan. Op de boot kun je...

Product infoBezoek Aanbieder
Dagentree bij wellnessresort Elysium

Dagentree bij...

 
Prijs: € 1.00

Een dagje Elysium voelt als een dag vakantie. Dit resort behoort tot 1 van de meest uitgebreide wellnessresorts van Nederland. Ontdek de prachtige...

Product infoBezoek Aanbieder
FashionTreatment voor 2 personen in Noord-Holland

FashionTreatment...

 
Prijs: € 1.00

Wil je graag een nieuwe look uitproberen? Krijg professioneel advies van Miyos. Je leert welke kleuren je het beste staan, welk kledingtype je bent...

Product infoBezoek Aanbieder
Wellnessdag voor 2 bij Aquarein nabij Antwerpen (Belgiė)

Wellnessdag voor...

 
Prijs: € 1.00

Een dagje wellnessen in de groene Kempen? Aquarein is meermaals uitgeroepen tot mooiste wellnesscomplex van Belgiƫ. Je geniet er van 6 verschillende...

Product infoBezoek Aanbieder
Zwitsal Lotion Billendoekjes (864 stuks)

Zwitsal Lotion...

 
Prijs: € 6.00

Deze doekjes van Zwitsal zijn speciaal ontwikkeld om de billetjes van jouw kleintje op een verzorgende wijze schoon te maken. Je ontvangt 12 pakken...

Product infoBezoek Aanbieder
Linds Wellness: entree + fish spa of zonnebank

Linds Wellness:...

 
Prijs: € 1.00

Onder de rook van Enschede in Overdinkel vind je een oase van rust. Sauna's, baden en de rustruimte zorgen ervoor dat je helemaal kunt ontspannen....

Product infoBezoek Aanbieder
Een dag ontspannen in de Leliehof (2 p.)

Een dag...

 
Prijs: € 1.00

In het vissersdorpje Makkum vind je Sauna en Beautyresort De Leliehof. Dit kleinschalige saunacomplex ligt aan het IJsselmeer en ligt op nog geen uur...

Product infoBezoek Aanbieder