Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Welkom bij Hollandse Veiling Site

Dit is geen vergelijkingssite met artikelen die je voor een vastgesteld bedrag kunt kopen. Op deze veilingsite vind je meer dan 1.100 veilingartikelen. Welke artikelen dat zijn wordt vermeld in het keuzemenu Onder Maak uw keuze. Je kunt je bod uitbrengen op diverse artikelen, van Actieve uitstapjes naar Sauna’s.

Op zoek naar een goedkoop uitstapje

Wellicht ben je wel op zoek naar een goedkoop uitstapje. Je wilt bijvoorbeeld een dagje uit. Klik dan in het keuzemenu onder Maak uw keuze op Dagjes uit. Er verschijnt nu een eerste pagina met dagjes uit. Bezoek bijvoorbeeld een voetbalwedstrijd, een musical of een amusementspark. Ook jij vind hier waarschijnlijk een leuk dagje uit. Is de beschrijving onder de afbeelding niet helemaal leesbaar?. Klik dan op de afbeelding of op Meer info. Je kunt nu de hele omschrijving leen. Heb je behoefte aan nog meer info? Klik dan op meer info. Je komt dan terecht op de website van de aanbieder van het uitstapje.

Op zoek naar een goedkoop artikel

Je bent wellicht op zoek naar een goedkoop artikel. Op deze veilingsite vind je heel veel verschillende artikelen. Klik onder Maak uw keuze op producten. Er verschijnt een lange alfabetische lijst met allerlei producten, van audio tot zonnebrillen. Waarschijnlijk vind je hier het door jou gezochte product. Ben je bijvoorbeeld op zoek naar een gadget. Na het klikken op Gadgets verschijnt er een eerste pagina met gadgets in beeld.

Gebruik het zoekvenster

Snel en eenvoudig zoeken naar een bepaald uitstapje of naar een bepaald artikel? Maak dan zeker gebruik van het zoekvenster. Je weet dan snel of je op deze veilingsite een bod kunt doen op een door jou gewent uitstapje of op een door jou gewenst artikel. Je tikt in het zoekvenster bijvoorbeeld het woord dierentuin in. Je komt dan direct te weten of je op deze vergelijkingssite kunt bieden op uitstapjes naar de dierentuin.

Wellicht kun je je slag slaan

Op een veiling krijgt de hoogste bieder het door hem gewenste artikel. Dat geldt ook voor de artikelen op deze veilingsite. De hoogste bieder krijgt het door hem gewenste artikel. Je kunt goedkoop een bepaald artikel bemachtigen. Uiteraard moet je dan wel de hoogste bieder zijn, Ben je niet de hoogste bieder? Dan kom je niet in het bezit van het door jou gewenste artikel. Er is dus een onzekere factor. Je hebt de kans om goedkoop een artikel te bemachtigen. Het is echte niet zeker of dat daadwerkelijk lukt. Een ander kan immers de hoogste bieder blijken te zijn.

De werking van een veilingsite

Hoe werkt een veilingsite? Bij elk artikel staat een bedrag van een euro. Uiteraard is dat niet de prijs waarvoor je het artikel kunt aanschaffen. Wat is dan wel de prijs? De definitieve prijs staat pas vast als de hoogste bieder zijn bod heeft gedaan. Wil je bijvoorbeeld een bod uitbrengen op het dagje uit voor vier personen naar Avonturenpark Hellendoorn. Klik dan onder de omschrijving op Bezoek Aanbieder. Je komt dan terecht op de website van de aanbieder van dit uitje. Zowel de waarde van de tickets als het huidige bod worden vermeld. Er is ook een klok zichtbaar. Er kan bijvoorbeeld nog 12 minuten worden geboden. Wanneer moet je een bod uitbrengen? Beter nog even wachten. Breng een bod uit als de tijd bijna verstreken is en er nog niet meer geboden is dan je zelf bereid bent om te betalen. De tijd loopt langzaam terug naar O seconden. Pas na het verstrijken van de tijd weet je of jij het hoogste bod hebt gedaan.

Onze 8 meest bekeken artikelen

2 tickets voor Vogelpark Avifauna!

2 tickets voor...

Prijs: € 1.00

2 tickets voor Vogelpark Avifauna bij Ticketveiling.nl. Mis dit dagje uit niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

Product infoBezoek Aanbieder
Geniet van prachtige muziek met een concert naar keuze!

Geniet van...

Prijs: € 1.00

Product infoBezoek Aanbieder
Geniet van een smakelijke BBQ voor 2 personen bij Solbeach!

Geniet van een...

Prijs: € 1.00

Tickets voor een tafel BBQ diner van Solbeach bij Ticketveiling.nl. Mis deze diner veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

Product infoBezoek Aanbieder
Gezellig samen borrelen bij een Fletcher hotel naar keuze!

Gezellig samen...

Prijs: € 1.00

Product infoBezoek Aanbieder
1,5 uur spectaculair waterskiŽn bij De Kempervennen!

1,5 uur...

Prijs: € 1.00

Product infoBezoek Aanbieder
Overnachting in diverse landen (meer dan 25 hotels)

Overnachting in...

Prijs: € 1.00

Product infoBezoek Aanbieder
Luxe bruine heren zonnebril van Gant!

Luxe bruine heren...

Prijs: € 1.00

Product infoBezoek Aanbieder
Comedy Cafť top stand-up comedy in Amsterdam (2 p.)

Comedy Café top...

Prijs: € 1.00

Product infoBezoek Aanbieder