Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Welkom bij Hollandse Veiling Site

Dit is geen vergelijkingssite met artikelen die je voor een vastgesteld bedrag kunt kopen. Op deze veilingsite vind je meer dan 1.100 veilingartikelen. Welke artikelen dat zijn wordt vermeld in het keuzemenu Onder Maak uw keuze. Je kunt je bod uitbrengen op diverse artikelen, van Actieve uitstapjes naar Sauna’s.

Op zoek naar een goedkoop uitstapje

Wellicht ben je wel op zoek naar een goedkoop uitstapje. Je wilt bijvoorbeeld een dagje uit. Klik dan in het keuzemenu onder Maak uw keuze op Dagjes uit. Er verschijnt nu een eerste pagina met dagjes uit. Bezoek bijvoorbeeld een voetbalwedstrijd, een musical of een amusementspark. Ook jij vind hier waarschijnlijk een leuk dagje uit. Is de beschrijving onder de afbeelding niet helemaal leesbaar?. Klik dan op de afbeelding of op Meer info. Je kunt nu de hele omschrijving leen. Heb je behoefte aan nog meer info? Klik dan op meer info. Je komt dan terecht op de website van de aanbieder van het uitstapje.

Op zoek naar een goedkoop artikel

Je bent wellicht op zoek naar een goedkoop artikel. Op deze veilingsite vind je heel veel verschillende artikelen. Klik onder Maak uw keuze op producten. Er verschijnt een lange alfabetische lijst met allerlei producten, van audio tot zonnebrillen. Waarschijnlijk vind je hier het door jou gezochte product. Ben je bijvoorbeeld op zoek naar een gadget. Na het klikken op Gadgets verschijnt er een eerste pagina met gadgets in beeld.

Gebruik het zoekvenster

Snel en eenvoudig zoeken naar een bepaald uitstapje of naar een bepaald artikel? Maak dan zeker gebruik van het zoekvenster. Je weet dan snel of je op deze veilingsite een bod kunt doen op een door jou gewent uitstapje of op een door jou gewenst artikel. Je tikt in het zoekvenster bijvoorbeeld het woord dierentuin in. Je komt dan direct te weten of je op deze vergelijkingssite kunt bieden op uitstapjes naar de dierentuin.

Wellicht kun je je slag slaan

Op een veiling krijgt de hoogste bieder het door hem gewenste artikel. Dat geldt ook voor de artikelen op deze veilingsite. De hoogste bieder krijgt het door hem gewenste artikel. Je kunt goedkoop een bepaald artikel bemachtigen. Uiteraard moet je dan wel de hoogste bieder zijn, Ben je niet de hoogste bieder? Dan kom je niet in het bezit van het door jou gewenste artikel. Er is dus een onzekere factor. Je hebt de kans om goedkoop een artikel te bemachtigen. Het is echte niet zeker of dat daadwerkelijk lukt. Een ander kan immers de hoogste bieder blijken te zijn.

De werking van een veilingsite

Hoe werkt een veilingsite? Bij elk artikel staat een bedrag van een euro. Uiteraard is dat niet de prijs waarvoor je het artikel kunt aanschaffen. Wat is dan wel de prijs? De definitieve prijs staat pas vast als de hoogste bieder zijn bod heeft gedaan. Wil je bijvoorbeeld een bod uitbrengen op het dagje uit voor vier personen naar Avonturenpark Hellendoorn. Klik dan onder de omschrijving op Bezoek Aanbieder. Je komt dan terecht op de website van de aanbieder van dit uitje. Zowel de waarde van de tickets als het huidige bod worden vermeld. Er is ook een klok zichtbaar. Er kan bijvoorbeeld nog 12 minuten worden geboden. Wanneer moet je een bod uitbrengen? Beter nog even wachten. Breng een bod uit als de tijd bijna verstreken is en er nog niet meer geboden is dan je zelf bereid bent om te betalen. De tijd loopt langzaam terug naar O seconden. Pas na het verstrijken van de tijd weet je of jij het hoogste bod hebt gedaan.

Onze 8 meest bekeken artikelen

Verblijf in een stacaravan in de Belgische Ardennen

Verblijf in een...

 
Prijs: € 1.00

In de Belgische Ardennen geniet je van zowel een sportief als ontspannen verblijf. 's Morgens lekker kajakken of moutainbiken, en in de middag...

Product infoBezoek Aanbieder
Tickets voor Dinopark Landgoed Tenaxx (2 p.)

Tickets voor...

 
Prijs: € 1.00

Altijd al dino's van dichtbij willen zien? In Dinopark Landgoed Tenaxx ga je op zoek naar deze reusachtige wezens. Hoor je ze al brullen? Honger...

Product infoBezoek Aanbieder
Tickets voor Phantasialand, Duitsland (2 p.)

Tickets voor...

 
Prijs: € 1.00

Ontdek Phantasialand en geniet met de hele familie van wereldwijd unieke attracties en spetterende shows in zes prachtig gedecoreerde themagebieden!...

Product infoBezoek Aanbieder
25% korting op je kampeerplek (keuze uit 7 locaties)

25% korting op je...

 
Prijs: € 1.00

Wandelen door de natuur, leuke plaatsjes bezoeken of een dagje naar een attractiepark. Wat ga jij doen tijdens deze vakantie? Boek 3 nachten op een...

Product infoBezoek Aanbieder
Oude Meester op canvas (60 x 80 cm)

Oude Meester op...

 
Prijs: € 6.00

Altijd al een Oude Meester aan je muur hebben willen hangen? Bij Fotocadeau kun je kiezen uit 50 schilderijen. De heldere print is UV-bestendig en...

Product infoBezoek Aanbieder
Katoenen dekbedovertrek Panther vibe (200x200/220 cm)

Katoenen...

 
Prijs: € 6.00

Onder dit dekbedovertrek slaap je niet alleen lekker, hij staat ook nog eens leuk in je slaapkamer. Hij is gemaakt van katoen; hierdoor voelt hij...

Product infoBezoek Aanbieder
Korting op een wellness-workshop (1 p.)

Korting op een...

 
Prijs: € 1.00

Altijd al je eigen beautyproducten willen maken? Tijdens deze workshop leer jij je eigen parfum, bodyscrub en zeep maken. Je kiest zelf de geuren die...

Product infoBezoek Aanbieder
Blender en staafmixer-set van Berlinger Haus

Blender en...

 
Prijs: € 6.00

Deze staafmixerset is onmisbaar in jouw keuken! Mix er goed en snel soepen, babyhapjes, smoothiebowls of fruitshakes mee. Plaats de standaard dus...

Product infoBezoek Aanbieder